„Misją firmy EKO-SOLAR jest poprawa jakości życia, zaspokojenie potrzeb i oczekiwań Klientów w zakresie dostarczenia wysokiej jakości usług, doradztwa, montażu systemów fotowoltaicznych. Stawia na nowoczesne rozwiązania, działania jej są ukierunkowane na poprawę środowiska naturalnego, oraz proponuje niezależność i oszczędność.”

EKO-SOLAR Sp. z o. o. jest firmą rodzinną działającą od 2012 roku w formie spółki kapitałowej. Przedsiębiorstwo od początku swego istnienia jest ukierunkowane na dynamiczny rozwój w branży fotowoltaicznej, obszarem działania jest terytorium kraju oraz rynki zagraniczne przede wszystkim Unii Europejskiej. Wcześniej spółka funkcjonowała jako firma EKO-JAROSZ (od 2006 r.) i od początku była związana z branżą fotowoltaiczną działającą głównie w Niemczech. Obecnie EKO-SOLAR ma za sobą profesjonalnie wykonane projekty montażowe instalacji fotowoltaicznych zarówno na powierzchniach dachowych jak i wolnostojących na gruncie.

W chwili obecnej przedsiębiorstwo specjalizuje się w kompleksowym montażu instalacji fotowoltaicznych zarówno mechanicznym jak i elektrycznym. Wykonujemy różne zlecenia przede wszystkim na terenie Polski i Niemiec. Zlecenia montażów zarówno farm fotowoltaicznych jak i instalacji dachowych są wykonywane od A do Z.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniu klientów firma otworzyła biuro projektowo-handlowe w Brzegu. W związku z tym oprócz pierwotnej działalności montażowej firmy zajmuje się również projektowaniem oraz sprzedażą kompletnych systemów fotowoltaicznych.

Główne komponenty PV takie jak moduły, inwertery, konstrukcje sprowadzane są bezpośrednio od producentów, dlatego firma jest w stanie oferować atrakcyjne ceny zwłaszcza przy dużych zamówieniach.

Spółka jest otwarta na wszelką współpracę z firmami zamierzającymi działać w branży fotowoltaicznej, gdyż łącząc siły będzie łatwiej o jej rozwój. Eko-Solar dotychczas podjęło współpracę m.in. z takimi podmiotami jak Politechnika Opolska, Bank Ochrony Środowiska w Opolu, Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarczego. W wyniku czego, jednym z ostatnio przygotowanych projektów jest badawcza instalacja fotowoltaiczna na Politechnice Opolskiej, dzięki której będzie możliwość propagowania energii z ogniw fotowoltaicznych wśród studentów i nie tylko.

Jesteśmy certyfikowanym instalatorem

certyfikat1 winaico_zertifikat_Eko_Solar_1

ofirmie
o_firmie
o_firmie_2
20140715_170934