realizacje.

W ciągu kilku ostatnich lat naszej działalności mieliśmy okazję pracować z dziesiątkami przedsiębiorstw, a także z instytucjami państwowymi montując elektrownie słoneczne. Dzięki nim obiekty zaczęły być zasilane odnawialnym źródłem energii, jakim są właśnie promienie słoneczne. Od tego momentu zaczęły nie tylko oszczędzać na energii elektrycznej, ale również stały się firmami oraz instytucjami ekologicznymi – instalacje fotowoltaiczne to rozwiązania przyjazne środowisku.

Tworzyliśmy farmy fotowoltaiczne, jak i niewielkie instalacje oraz elektrownie na terenie całej Polski i nie tylko – realizowana przez nas fotowoltaika jest popularna również w takich państwach, jak Niemcy oraz Walia. Świadczymy również pomoc w uzyskaniu wsparcia finansowego – tłumaczymy w jaki sposób można uzyskać dotacje i wypełniamy odpowiednie wnioski. Dzięki nim każdy prosument będzie mógł korzystać z czystej, odnawialnej energii, przekształconej na wykorzystywany do zasilania urządzeń prąd.

Zachęcamy do zapoznania się z wszystkimi naszymi dotychczasowymi realizacjami, które zamieściliśmy poniżej. Pokazują one nie tylko ostateczny rezultat, czyli poprawnie zamontowane, wysokowydajne instalacje oraz farmy, ale również w jaki sposób przebiegały wszystkie prowadzone prace. Jak można zauważyć – nie zrażają nas niewielkie projekty bądź elektrownie składające się z dziesiątek, a nawet setek paneli. W pełni dostosowujemy się do potrzeb energetycznych naszych Klientów oraz dostarczonych projektów lub tych przygotowanych przez nas.